Herdellion- kraina, gdzie rodzą się bohaterowie...

Już dziś zacznij własną przygodę

Ogłoszenie

Witaj w Krainie Herdellion ! Witaj w Krainie Herdellion ! Witaj w Krainie Herdellion ! Witaj w Krainie Herdellion ! Witaj w Krainie Herdellion ! Jeśli jesteś niezarejestrowanym użytkownikiem przeczytaj Dział Wędrowców, a gdy spodoba Ci się- zarejestruj się i wkrocz we wspaniały świat magii i miecza!!

#1 2009-01-29 00:33:49

Erreth-Akbe

Król Założyciel

9667794
Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 109
Punktów :   
WWW

Wady gry

Żadna taka gra nie jest idealna.

Prawdziwą zmorą każdego forum jest kultura osobista niektórych użytkowników...
Od Administratora zawsze otrzymacie miłe odpowiedzi, jednak zawsze pojawić się moze kilku nowych użytkowników, którzy pomyślą sobie "haha, jestem cwaniak, zarejestruje się i po besztam trochę ludzi, przecież nikt nie będzie wiedział kim jestem"...

Oczywiście takie osoby zastaną odpowiednio ukarane po rozpoczęciu 'złej działalności'

Druga wada odnosi się konkretnie do Herdellionu. Otóż jest to forum nowe, a co za tym idzie liczba graczy jest minimalna, a od graczy zależy rozwój gry...
Z drugiej jednak strony, mała ilość użytkowników oznacza iż będziesz jednym z pierwszych graczy, a to zwiększy Twoje szansę na zostanie najlepszym graczem w grze!

Jeśli zarejestrujesz się i uznasz ze gra jest warta uwagi, bylibyśmy wdzięczni gdybyś przekazał adres znajomym, którzy też mogliby zagrać.


Erreth-Akbe, syn Eldariona, Króla Ludzi.
Ten, który górę rozgniewaną słowami uciszył,
Ten, który nosi na szyi Runę Pokoju,
Ten, którego zwą Władcą Smoków...
"Władcą Smoków nie jest ten, kto potrafi rozkazywać Smokom, gdyż stworzenia te wiele mądrzejsze i starsze od ludzi nigdy nie posłuchałyby rozkazu żądnego z nich...
Władcą Smoków nazwany jest ten, kto spojrzał w oczy Smoka i nie został przez niego zabity..."


KARTA POSTACI

- Mistrzu, kiedy zacznie się moja nauka?
- Już dawno się zaczęła.
- Wędrujemy w deszczu, błocie i wichrze już wiele dni, a ja niczego się nie nauczyłem.
- Bo nie zdajesz sobie sprawy czego uczę. Pamiętaj, zapalić świecę nie tylko oznacza stworzyć światło, ale także rzucić cień.
Jesteśmy podobni do pielgrzymów, których nie męczy wędrówka przez pustynie, ponieważ ich serca zamieszkały już w Świętym Mieście.


Największym złem,
na które cierpi świat,
to nie siła złych,
lecz słabość dobrych.
Kto czyni cnotliwie
i przed złem się wzdraga,
tego sławę po świecie
roznoszą pochodnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-gm.pun.pl www.amibl.pun.pl www.paranienormalne.pun.pl www.naruto-center-pbf.pun.pl www.sieroslaw-mafia.pun.pl